ETIHAD - ONLINE ŽÁDOST 2019 - KROK ZA KROKEM

Vyplnění online žádosti - pozice letuška/stevard

Etihad Airways v současné době provádí nábory ve vybraných městech po celém světě. Jedná se o Assessment Days, kdy musíte vyplnit online žádost a čekat, zda budete zařazeni do užšího výběru a pozváni na výběrové řízení (Assessment Day).

Před vyplněním online žádosti na pozici letuška/stevard, se ještě jednou ujistěte, že splňujete všechny minimální požadavky.

Pokud ano, pak se podívejte, jak postupovat při vyplňování online žádosti. 

1. ONLINE ŽÁDOST

Klikněte na odkaz, který Vás přesměruje na oficiální stránky Etihad Airways:

https://careers.etihad.com/Etihad/go/Cabin-Crew-Jobs/716001/

Vyberte si preferované místo. Pokud Vám nevyhovuje žádné z nabízených míst, klikněte na Cabin Crew – Worldwide.

2. Vložení emailové adresy

Klikněte na Apply now a po té vložte svoji emailovou adresu. Klikněte na Start.

3. Souhlas se zpracováním osobních údajů

Zde musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů. Zadejte zemi, kde žijete a klikněte na Read and accept the data privacy statement.

Po přečtení prohlášení o ochraně osobních údajů, klikněte na Accept.

4. Můj profil

Vítejte na stránce Vašeho profilu. Prvním krokem je nahrání Vašeho aktuálního životopisu v anglickém jazyce. Po nahrání klikněte na Upload.

Po úspěšném nahrání CV uvidíte zprávu v zeleném rámečku. Informace z Vašeho životopisu se automaticky vyplní do příslušných políček. 

Jedná se o automatický systém, proto je důležité každé políčko zkontrolovat a případně doplnit či opravit. Ujistěte se, že políčka s červenou hvězdou je nutné vyplnit.

Cover Letter – nahrání průvodního dopisu není nutností (osobně doporučuji o přiložení). Rozhodnutí nechám na Vás. Dále přiložte fotografii celé postavy a kopii pasu. Vyberte si preferované místo konkurzu, můžete si zvolit 2 místa.

Odpovězte na následujících 13 otázek. U otázky číslo 8 napište proč chcete pracovat pro Etihad Airways a proč byste se chtěli přestěhovat do Spojených arabských emirátů (odpověď by neměla přesáhnout 500 znaků).

5. Odeslání žádosti - APPLY

Po odpovězení otázek klikněte na APPLY. Jedná se o poslední krok. Po kliknutí bude Vaše žádost odeslána.

Na monitoru se objeví potvrzení o úspěšném odeslání Vaší žádosti. 

Teď už nezbývá nic jiného, než čekat, zda budete zařazeni do užšího výběru. Pokud ano, pak obdržíte oficiální email od Etihad Airways s pozvánkou na Assessment Day.

Přeji Vám mnoho úspěchů!

Close Menu
cs_CZČeština
en_USEnglish cs_CZČeština